listbank.info/

Google aktualizuje svůj mobilní nástroj Test My Site s konkurenční analýzou

29.6.2017

Google nástroj rychlosti stránek nyní porovnává vaše stránky s vaší konkurencí a říká, kolik návštěvníků vaše stránky ztratily z důvodu doby načítání.

Společnost Google na blogu Google Small Business oznámila, že aktualizovala nástroj „Test my Site“, přidal více než jen skóre rychlosti načítání v mobilních zařízení, které spustili před rokem. Nástroj vám nyní ukáže, kolik návštěvníků vaše stránky ztrácejí kvůli rychlosti vašeho webu a jak se vyrovnáváte s konkurencí.

Tento nástroj bude odhadovat nejen, jak dlouho trvá načítání vašeho mobilního webu, ale i to kolik návštěvníků můžete během nahrávání potenciálně ztratit. Také vám řekne, jak dobře děláte stránky ve srovnání se svými konkurenty tím, že provedete srovnání rychlosti na vašem mobilním webu ve srovnání s ostatními ve stejném oboru.

Tento nástroj vám bude i nadále poskytovat nápovědu, jak udělat vaše stránky rychlejší s podrobnými technickými specifikacemi a optimalizacemi, které můžete aplikovat na váš kód a server. V budoucnu bude poskytovat známku rychlosti vašeho webu na počítače a mobilního zařízení.

Můžete to vyzkoušet na adrese testmysite.thinkwithgoogle.com.

 

Jan Drda

Jan Drda
PPC Specialist

 

 

 

 

 

 

 

Zpráva