listbank.info/

 • “Performio nám prostřednictvím výkonnostních display kampaní pomáhá zásadním způsobem dosahovat našich rostoucích a ambiciózních cílů. Vlastní unikátní technologie na cílení, adserving
  a RTB nám zajišťují nadstandardní ROI, kterou v našem segmentu v rámci ČR nemá jen tak někdo. Performio máme rádi : )”

  Zdeněk Linc
  Marketing Manager

 •  “S Performiem děláme online kampaně a aktivity boostující web traffic na trzích ČR a SR od roku 2012.  Ceníme si jejich aktivního přístupu a rychlé adaptability na naše potřeby. Naše výsledky mají od začátku spolupráce vzestupnou tendenci.”

   

  Václav Fíla
  e-Marketing Manager

 • “Performio pro nás do roku 2013 realizuje celé spektrum online mediálních aktivit – od správy výkonnostních PPC kampaní až po plánování a nákup brandových kampaní, a to jak v ČR, tak i SR. Na spolupráci oceňujeme zejména velkou znalost trhu, vysokou flexibilitu a dlouhodobě nadstandardní doručované výsledky.”

  Tereza Roučková
  Digital Connection Manager

 • “V Performio jsme našli bezva parťáka pro náš online marketing. Byl jsem velmi mile překvapen milým přístupem i dosaženými výsledky a těším se na další skvělé kampaně, které společně zrealizujeme :)”                                                                                           

   

  Jan Šorm
  Marketingový ředitel

   

O odvedené práci nejlépe vypovídají její výsledky. Určitě vás tedy bude zajímat, kdo jsou naši klienti. A my se tím rádi pochlubíme a některé vám představíme. Výše se také můžete seznámit s názory klientů na naši spolupráci.

Zpráva