Reference

O odvedené práci nejlépe vypovídají její výsledky. Určitě vás tedy bude zajímat, kdo jsou naši klienti. A my se tím rádi pochlubíme a některé vám představíme. Níže se také můžete seznámit s názory klientů na naši spolupráci.

S agenturou Performio pracujeme dlouhodobě a jsme s jejich službami spokojeni. Každý náš požadavek řeší s ochotou, rádi nám poradí a vždy vyjdou vstříc. Oceňujeme lidský přístup a velikou profesionalitu, která se odráží i v našich obchodních úspěších. Jsou otevřeni novým věcem a díky nim i my máme přístup k nejnovějším technologiím, trendům, či reklamním formátům.

David Holý Marketing Director

Se společností Performio spolupracujeme již několik let na řadě našich projektů a jsme velmi spokojeni s úrovní dodávaného servisu a know how. Zvláště si ceníme velmi rychlé odezvy v řešení našich požadavků a konzistentně kvalitního přístupu ode všech lidí se kterými jsme kdy byli v kontaktu. Jako agenturu performio rádi doporučíme dále.

Arnošt Machytka Chief Marketing Officer

S Performiem spolupracujeme již pět let a neplánujeme nic měnit. Tým, se kterým spolupracujeme, vyniká naprostou profesionalitou a současně lidským přístupem. Za léta spolupráce jsme využili mnoho služeb a nástrojů, které Performio nabízí, a vždy jsme byli spokojeni. V současné chvíli pracujeme zejména na akvizičních kampaních, kombinujících hned několik nástrojů, zahrnujících například PPC, Display reklamu nebo Emailingy. Od chvíle, kdy naše spolupráce započala, se na výsledky kampaní doslova těšíme :)

David Komín Marketing Manager

Spolupráce s týmem Performio nám přinesla velmi dobré výsledky ve stěžejní oblasti display kampaní, kde nám nejen nastavuje kompletní strategii a spravuje kampaně, ale zároveň pomáhá vyjednávat podmínky u mediálních domů. Kromě požadovaného výkonu jsme schopni display kampaněmi budovat brand a dosahovat efektivního růstu tržeb oslovováním nových zákazníků každý rok. Na spolupráci si ceníme aktivního přístupu, klientského servisu a výborné komunikace.

Jindřich Minářů Marketing Director

S Performiem a jeho zkušeným týmem spolupracujeme několik let na nákupu a optimalizaci display kampaní. Získáváme tak mix vysoce výkonných akvizičních ploch a kreativy optimalizované na naše cíle. Kampaně s Performiem nám přinášejí výbornou návratnost investice potvrzenou i různými atribučními modely. Performio máme rádi :)

Tereza Chybová Marketing Specialist