Kariéra

Kdo jsme?

Jsme pestrá a pozitivní skupina mladých lidí. Někteří z nás stále studují, někteří již založili rodiny. Dohromady tvoříme funkční tým, ve kterém se podporujeme a nesoutěžíme spolu. Spojuje nás láska k marketingu a orientace na výsledek. Baví nás rozvíjet se v oboru a sledovat nejnovější trendy. I z toho důvodu se u nás vždycky najde místo jak pro juniory a nováčky, tak i pro experty v oblasti „onlajnu“.

V momentě, kdy se k nám přidáš, tě jen tak nepustíme a staneme se tvojí druhou rodinou. Kromě velkého množství benefitů (klasiky jménem 5 týdnů dovolené, home office, sick days, příspěvek na vzdělávání a jazyky, telefonní tarify s neomezenými daty, virtuální lékař, flexibilní pracovní doba), s námi budeš chtít trávit i svůj volný čas. Ať už se bude jednat o náš pravidelný brunch v pražských kavárnách či o teambuildingové akce, které u nás opravdu stojí za to.


Nejvíce se o nás dozvíš přímo od lidí, kteří s námi spolupracují. Neváhej a podívej se na náš profil na webu Atmoskop.cz, kde najdeš hodnocení přímo od těch nejpovolanějších a dozvíš se víc o naší firemní kultuře. 

Otevřená pozice- PPC Specialista/ka

Nechceme Tě lákat na kafe zadarmo, volnou pracovní dobu. Ale ani na to, že to umíme nejlíp a v online marketingu jsme jednička s hvězdičkou -  to o sobě tvrdí skoro každý, samozřejmě i my :-). 


Hlavními důvody, proč může být pro Tebe naše nabídka zajímavá, jsou tyto:

  • Pracuješ samostatně, ale vždy máš po ruce někoho, s kým to můžeš probrat nebo se poradit.
  • Soustředíš se jen na práci s klientem, nechceme po Tobě hledání nových klientů nebo domlouvání obchodních podmínek.
  • Máme vlastní systém pro reportování

Více o této pozici se dozvíš ZDE!Performio na Instagramu
Nebo nám napište

Rádi Vám poradíme!